Free songs

Üretici ajansla çalışmanın keyfini yaşayın…  

Legend:

  • grafik tasarım
  • matbaa 
  • promosyon
  • reklam
  • web

2002 yılında ilk adımları atılan Ligona gelişen teknoloji ve yenilikler ile birlikte büyümeye devam ediyor. 2006 yılında organizasyon ve danışmanlık hizmetlerini, 2010’da ise Güvenlik ve Teknoloji Sistemlerini bünyesine katarak müşterilerine daha geniş bir yelpazeyle hizmet vermeye başladı…

Ligona olarak dürüstlüğü, kaliteyi ve hizmet anlayışını ilke edinerek yenilik ve kalite prensibinden ödün vermeden faaliyetlerimize devam etmekteyiz. 2006 yılına girildiğinde genişleyen müşteri portföyü ve kadrosuyla kendisini yenileyen Ligona Sanat, hizmetleri arasına Pr-Organizasyon, Prodüksiyon, Radyo ve Tv program yapımcılığını da kattı.

Ligona Sanat 8 yıllık tecrübe ve deneyimin sonunda müşterilerine artık sadece belli başlıklar altında hizmet vermekten çıkıp, a-dan z-ye ajans hizmeti vermeye başladı. Kaliteli organizasyonlara imzasını atan Ligona Sanat, çektiği tanıtım filmleri, hazırladığı kurumsal kimlik ve PR programları ile sektördeki yerini sağlamlaştırmayı başardı.

 

Çalışmak keyif alacağınız, sizin yerinize düşünen bir ekiple çalışmak kadar keyiflisi olamaz.

Lojistik Turizm

Promosyon ürünlerinde binlerce çeşit

Promosyon ürünleri ile yıl boyu firmanızı akılda kalaıcı şekilde geniş kitlelere ulaştırabilirsiniz. Promosyon,firmaların mevcut müşterilerine kendilerini ifade etmek,tanıtmak ve sahibi olduğu ürünleri tanıtmak ve pazarlamak amacı ile etkisi çok yüksek bir tanıtım aracıdır. Her geçen gün gelişmekte olan reklam dünyasında,firmalar promosyon ürünlerini kendileri için vazgeçilmez bir noktaya taşımışlardır.

Satışa dönük promosyonlarda amaç her zaman asıl olan satışı arttırmaktır.Kullanılmakta olan mesajlar,promosyonda kullanılan mesajlarla aynı olabilmektedir.Tanıtma ve halkla ilişkiler ile promosyonda da uygulamada da çeşitli benzerlikler ortaya çıkmaktadır.Buna örnek olarak ticari amaçlı fuarlarda firma ve ürünün satışlarının arttırılması için yapılan çalışmalar gösterilebilir.

Binlerce ürün çeşidi arasında seçim yapabileceğiniz gibi özel tasarım ve vip ürünlerimize de göz atabilirsiniz.

Evinize ve ofisinize renk katacak yüzlerce ürün

Ligona Home Design ev ve ofisiniz için tablolardan bardak altlıklarına kadar bir çok seçeneğin yanı sıra özel tasarım ev ve ofis dekorasyon ürünleri, eğlenceli tasarım fikirleri, en ilginç ev hediyelerini sizler için sunuyoruz.

Evde olmanın verdiği huzuru, ofiste yaşadığınız stresi azaltmak için çalışma ortamınızın ne kadar konforlu olması gerektiğini biliyoruz ve yaşam alanlarınızı daha konforlu, pratik ve şık bir hale getirmek için size binlerce ürün seçeneği sunuyoruz. Birbirinden şık ve kullanışlı dekoratif ürün seçeneğinden eviniz veya iş yeriniz için en iyisini bulmanız hiç de zor değil. Yakında açılacak mağazalarımızla sizlerle buluşacağız.

Moda ve dekorasyonla ilgili kampanyalar

Modaya dair ne varsa Trend Aşkı'nda! Güzellik sırları, kampanyalar, sezon ürünlerinde akıl almaz fırsatlar hepsi sizi bekliyor....

Etkinlik ve moda haberleriyle gününü hareketlendirebilir, sezon ve sezon sonu indirimleriyle gardrobunuzu yenileyebilir, her gün eklenen pratik bilgiler ve yazılarımızı takip edebilirsiniz.

Dış Mekan Özel Gün ve Ürün Fotoğraf Çekimi

Özel günlerinizi birlikte ölümsüzleştiriyoruz. Düşün, nişan, doğum, yeni doğan fotoğraf çekimleriniz için birlikte belirlediğimiz konsept çerçevesinde çekim yapıyoruz.

Katalog ve ürün çekimlerinde ister yerinizde ister stüdyomuzda kurumsal çekimlerinizi yapıyoruz. Firma organizasyonlarınızda ve haber/röportaj çekimlerinizde de yanınızdayız.

İSTATİSTİKLER

16870+

TAMAMLANAN PROJE

37

DEVAM EDEN PROJE

420+

SAAT BU YIL ÇALIŞTIK

694+

OLUMLU GERİ DÖNÜŞ ALDIK

3 adımdaçalışma sürecimiz

biliyoruz ki kazanmak en başta olur! zamanımızı en iyi şekilde planlayarak projelerimizde azami fayda asgari maliyet felsefemizden asla ödün vermiyoruz

planlama & strateji

ihtiyaçlarınız ve pazarlama planlarınız çerçevesinde maliyetlerinizi göz ününde bulundurarak sizin için uygun ürün ve hizmeti beraber belirliyoruz

tasarım & geliştirme

hazırlanacak ürün / hizmeti birlikte belirlediğimiz maddeler çerçevesinde şekillendiriyoruz

onay ve teslimat

hazırlanan ürün yada hizmeti üretim sürecine sokmadan önce son onayınızı alıyoruz ve ürün yada hizmeti teslim ediyoruz.

TOP